WASZE BLOGI

JBFF 
Friends

11 komentarzy:

 1. http://iammonster-jb.blogspot.com/2016/06/rozdzia-1.html

  zapraszam do mnie. Opowiadanie o Justinie który nie do końca jest człowiekiem oraz Jennifer która niczego nie świadoma przeprowadziła się wraz z rodzicami do LA, gdzie oni właśnie na nią czekali. Kim są ONI? Tego dowiecie się czytając "I am monster"

  OdpowiedzUsuń
 2. Cześć. Zapraszam Cię na moje opowiadanie The Demon Inside :)
  http://thedemoninsidebyedi.blogspot.com/
  Gdzieś pośrodku Niczego, leży wyspa Pandemonium. Jest to siedziba zła, szerokopojętego zła i ciemności. Żyją tam niczego nieświadomi wyznawcy Dobra, nie wiedząc że wśród nich są też ludzie o innych przekonaniach czy nawet... Bezduszni.
  Beduszni... Żli... Demony.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 4. Spis Fanfiction z Idolami
  http://spisffzidolami.blogspot.com/

  Ariana Grande Spis Fanfiction PL
  http://arianagrandespisff.blogspot.com/

  Selena Gomez Spis Fanfiction PL
  http://selenagomezspisff.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. PS: nie liczę, że zajrzysz, bo tematyka jest mocno nie po drodze większości dziewczyn, ale i tak zapraszam do mnie:
  wielkadrakawwwe.blogspot.com
  Tara i Eveline są najlepszymi przyjaciółkami od dziecka, obie mają jednak przedziwną pasję. Uwielbiają... wrestling. Zarówno jego oglądanie jak i uprawianie. Dzień, gdy dziewczyny pierwszy raz wybierają się na galę Raw będzie dniem, który zapamiętają do końca życia. Wtedy bowiem przez jedną imprezę sprawy nabierają niezapowiedziany obrót, a dziewczyny, przez okrutny a jednocześnie niebywale szczęśliwy zbieg okoliczności trafiają w sam środek Federacji WWE, ku ich nieszczęściu, na ich drodze stają dawni członkowie The Shield- Dean Ambrose i Roman Reigns. Jak potoczą się ich dalsze losy w Raw? Jakie będą konsekwencje ich jednego kłamstwa? Czy przetrwają w niebiezpiecznym, wrestlingowym świecie?

  OdpowiedzUsuń
 6. http://people-change-jb.blogspot.com/
  Staję znów w tym samym miejscu. Słyszę znów tą samą głośną muzykę, która znów dudni w moim ciele. Znów oddycham głęboko przez lekko otwarte usta. Znów robię to, co zwykle robię.
  Tym razem… tylko dla niego.
  Zapraszam do siebie i przepraszam za spam :)

  OdpowiedzUsuń
 7. uwaga Spam!
  Mija kilka lat od zakończenia bitwy o Hogwart. Losy wielkiej trójki zostają rozdzielone. Hermiona po rozstaniu z Ronem wyjeżdża do Włoch uciekając przed natarczywością Wiktora Kruma, który za wszelką cenę chcę być jej opiekunem. Niestety los nie jest dla niej łaskawy. Brutalnie zgwałcona przez brata Dracona odkrywa, że jest w ciąży.
  Kolejne lata idą do przodu.
  Kobieta samotnie wychowuje dziecko ledwo wiążąc koniec z końcem, gdy nieoczekiwanie w jej życiu pojawia się Draco. Chcąc spełnić życzenie ojca ma odnaleźć syna swego brata. Gdy odkrywa kim jest matka postanawia jej pomóc. Wkrótce okazuje się, że los ma dla kobiety jeszcze jedną brutalną niespodziankę.
  Czy mimo przeciwności losu dwojgu dorosłych ludzi uda się odnaleźć drogę do miłości?
  A może na miłość już jest za późno?
  Kobieta po przejściach i mężczyzna z doświadczeniem zapraszają na nową historię.
  Zapraszam serdecznie na ; www.pokochac-lotra.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 8. http://blogiwarte.blogspot.com/2016/08/witam.html
  Zostałaś wpisana, jest to wyraz mojego podziwu dla twojej twórczości. Byłabym wdzięczna za polecenie jakiś blogów, pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 9. Po wypadku samochodowym, z którego tylko ona uchodzi z życiem, osiemnastoletnia Melanie Winchester trafia pod opiekę dziadków. Nastolatka zamyka się w sobie, nie widzi dla siebie żadnej przyszłości i często imprezuje z nowo poznanymi przyjaciółmi: niezauważaną przez zapracowanych, bogatych rodziców Diane, zuchwałym, niestroniącym od kokainy Markiem oraz bawiącym się dziewczynami Leonardem. W maturalnej klasie Melanie poznaje uroczego Kyle'a, który za wszelką cenę próbuje zburzyć jej mury obronne i pokazać, że mimo tego, co ją spotkało, może żyć dalej. Czy uda mu się przekonać dziewczynę, że szczęście czeka tuż za rogiem?

  http://let-me-tell-you-my-story.blogspot.com/

  Serdecznie pozdrawiam i zapraszam xx

  OdpowiedzUsuń
 10. Charlie Goldstein przeżyła ciężkie życie. Jej rodzice byli absolutnie okropni. Bili się, krzyczeli, sprawiało to że była bardzo nieszczęśliwa. Bała się ojca. Nie wiedziała co robić. Justin Bieber był jej najlepszym przyjacielem odkąd pamięta, ale on nic nie wiedział o jej sytuacji. Utrzymywała swój wielki sekret przez całe swoje życie. Co się stanie gdy Justin się dowie?
  Będzie bohaterem-czy będzie rozczarowany, że mu nie zaufała?
  Czy kiedykolwiek 'rozmawiali' o swoich uczuciach do siebie, czy również trzymali to w tajemnicy?
  Co stanie się, kiedy Charlie dowie się, że Justin nie jest tą osobą którą wydawał się być?.

  https://mylipsaresealedjbff.blogspot.de/
  Zapraszam na tłumaczenie!

  OdpowiedzUsuń
 11. Szesnastoletnia dziewczyna, Sofia, stara się zaprzyjaźniać i cieszyć życiem, ale jest jej bardzo ciężko, ze względu na częste przeprowadzki rodziny. Tego roku, zamiast być jak inni, nie stara się o przyjaciół. Odcina się od ludzi w swoim wieku, kiedy odkrywa, że zakochuje się w swoim nauczycielu. Panu Bieberze.

  https://www.wattpad.com/story/99806097-mr-bieber-t%C5%82umaczenie

  OdpowiedzUsuń

Template made by Robyn Gleams